Ашот Аванесян вітає новопризначеного Посла України в Республіці Вірменія

Надзвичайному і Повноважному

Послу України в Республіці Вірменія

Пану Кулебі І.Д.

Шановний пане Посол!

Від імені Національного конгрессу вірмен України та від себе особисто висловлюю Вам свою глибоку повагу і шану. Маю честь привітати Вас з призначенням Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Вірменія. Дозвольте побажати Вам сил, здоров'я, невичерпної енергії та благополуччя на Вашому відповідальному посту на благо українського народу.

Переконаний, що Ваш інтелект, навички і компетенція, накопичені за час бездоганної роботи на високих посадах, допоможе вирішититі важливі завдання, пов'язані з відстоюванням інтересів громадян України, які ставить перед Вами глава держави Володимир Зеленський.

Ми ні на хвилину не забуваємо про нашу історичну Батьківщину, пильно стежимо за новинами з Республіки Вірменія, щиро радіємо позитивним змінам, про які з гордістю розповідаємо численним друзям в Україні.

Впевнений, що Ваша плідна діяльність у високому і відповідальному дипломатичному статусі стане тим фактором, завдяки якому наявний рівень відносин між Україною і Республікою Вірменія отримає необхідний імпульс до активізації та динамічного розвитку міждержавних відносин між нашими країнами в найширшому спектрі.

Україна високо цінує традиційні відносини дружби і співробітництва з Республікою Вірменія, і я підтверджую готовність Національного конгресу вірмен України продовжувати працювати за повноцінне розширення потенціалу наших двосторонніх відносин в ім'я процвітання наших двох країн і народів.

Ми сподіваємося, що з Вашим призначенням на посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Вірменія дипломатичні і економічні відносини між Україною та Республікою Вірменія перейдуть на більш високий рівень.

Шановний пане Посол, користуючись нагодою, хочу привітати Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Нехай майбутній рік буде сповнений творчих сил і енергії, відкриє перед Вами нові можливості, виправдає всі Ваші надії і принесе успіх у всіх починаннях. Бажаємо святкового настрою і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким!

З глибокою повагою

Президент НКВУ,

Заслужений діяч культури України

Ашот Аванесян