НКВУ і друзі глибоко сумують з приводу передчасної смерті Ігоря Мазепи

Керівництво і колектив Національного конгресу вірмен України та Ради національних спільнот України у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті віце – президента Національного конгресу вірмен України, члена Президії Ради національних спільнот України, Голови Координаційної Ради «Міжнародної громадської організації Родина Мазеп», громадського та політичного діяча, справжнього патріота України Мазепи Ігоря Всеволодовича. Низько схиляємо голову перед відходом у вічність в самому розквіті сил і творчої енергії людини, яку ми поважали і шанували за мудрість і далекоглядність. Нехай добрий, світлий спомин про Ігоря Всеволодовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

letter

Співчуття від Посольства Республіки Вірменія в Україні

Дякуємо Посольству Республіки Вірменія в Україні і пану Тіграну Сейраняну за Вашу підтримку у важкий для нас час.

letter1

Співчуття від Української єпархії Вірменської Апостольської Св. Церкви

Дякуємо Українській єпархії Вірменської Апостольської Св. Церкви і Главі Єпархії Єпископу Маркосу Оганесяну за Вашу виявлену турботу та небайдужість. 

У нашій пам’яті Ігор Всеволодович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Mazepa_I Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу. Поділяємо біль та горе рідних!

---------------------------------------------- У п’ятницю 26 березня 2021р. о 12.00 відбудеться церемонія прощання з членом Президії Ради національних спільнот України, віце – президентом Національного конгресу вірмен України, Головою Координаційної Ради міжнародної громадської організації «Родина Мазеп», громадським та політичним діячем, справжнім патріотом України Мазепою Ігорем Всеволодовичем. За адресою: м. Київ, вулиця Костьольна, 17, Собор Святого Олександра (Прокафедральний католицький собор Святого Олександра) На церемонії прощання будуть дотримані всі карантинні норми. Охочих попрощатися просимо дотримуватись дистанції, одягати захисну маску та використовувати дезінфектор.

Бережіть себе і своїх близьких!

Пресслужба НКВУ