НКВУ сумує за жертвами пожежі в коледжі Одеси

Найцінніше, що є у людини, — це її життя.

Воно дається їй тільки раз і кожній — своє.

Довге чи коротке, неповторне і звичне, радісне і сумне, солодке, як мед,

і гірке, як полин, воно триває лише від народження до смерті,

і його не можна прожитии двічі.

Шановні друзі!

З глибоким жалем і болеем ми сприйняли трагічну новину про жахливу пожежу в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, яка призвела до численних людських жертв. Україна сумує…

Відповідно до Указу Президента України від 7 грудня 2019 року № 892 у зв’язку із трагедією, що сталася в м.Одесі внаслідок пожежі 4 грудня 2019 року та призвела до людських жертв, з метою вшанування пам’яті загиблих 8 грудня оголошено в Україні днем жалоби..

“У зв'язку із трагедією, що сталася в місті Одеса внаслідок пожежі 4 грудня 2019 року та призвела до людських жертв, з метою вшанування пам'яті загиблих постановляю. Оголосити в Україні 8 грудня 2019 року днем жалоби. У день жалоби на всій території України: приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; скасувати розважально-концертні заходи, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач” — йдеться в опублікованому документі.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в будівлі Одеського колледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася пожежа. Рятувальникам, що прибули на місце, вдалося оперативно вивести 40 людей. Для евакуації пожежні також застосовували драбини та автопідіймачі. Внаслідок пожежі постраждалими вважаються понад 30 осіб. Станом на 7 грудня, загинуло 7 людей. Пізніше з’явилося повідомлення, що у лікарні помер рятувальник Сергій Шатохін — на нього упала студентка, яка стрибнула з вікна, рятуючись від пожежі.

Згідно з інформацією на сайті Держслужби України з НС, станом на 21.00 суботи заходи щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з пожежею в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу тривають.

Всього в результаті пожежі загинули восьмеро людей. Постраждала 31 людина, в лікарнях залишається 9 постраждалих. За інформацією Національної поліції, доля 10 осіб залишається невідомою.

Національний конгрес вірмен України передає слова підтримки та співчуття рідним і близьким загиблих, а також бажає якнайшвидшого одужання постраждалим.

Вічна пам'ять загиблим. Вічна пам'ять герою-рятівнику Сергію Шатохіну. Щирі співчуття рідним і близьким. Керівництво НКВУ