З Днем народження, Пане Президенте!

Вельмишановний Пане Президенте!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

В цей особливий день бажаю Вам міцного здоров’я на довгі роки, терпіння, натхнення, оптимізму та удачі. Нехай мир, злагода і добробут завжди супроводжують Вас і Вашу родину. Від усього серця бажаю Вам любові та пошани від людей, здійснення усіх планів, нових професійних здобутків і наснаги в усіх починаннях.

Завдяки Вашому професіоналізму, витримці, виваженим рішенням і результативним діям, наша країна, не зважаючи на випробування, впевнено завойовує все більше прихильників у світовому політичному просторі. Ви серцем вболіваєте за зміни спрямовані на становлення добробуту українського народу, відчуваєте, наскільки сьогодні, в період постійних реформацій, громадяни потребують допомоги з боку держави, знаєте, як вийти зі складної ситуації, врахувавши всі можливі ризики.

Вельмишановний Володимире Олександровичу! Вірю, що Ваша самовіддана праця на користь держави сприятиме досягненню високих результатів під час виконання нових відповідальних завдань і стане найкращим прикладом служіння Україні! Нехай поруч з Вами завжди йдуть віра, надія, оптимізм і впевненість, а доля береже від негараздів, додає сил та натхнення.

З Днем народження!

  З глибокою повагою Президент Національного конгресу вірмен України, Заслужений  діяч культури України, Посол Миру Ашот Аванесян