Історія НКАУ

Протягом тривалого часу Національний конгрес вірмен України веде плідну діяльність на благо інтеграції вірмен до українського суспільства та їх консолідації з метою збереження національної ідентичності, відновлення та збереження історико-культурних цінностей. Одним із основних напрямків у діяльності Всеукраїнської організації є об’єднання вірмен України та підтримка національного духу народу, а також збереження та примноження дружби між двома братніми народами – вірменами та українцями.

Національний конгрес вірмен України проводить багато різних напрямів заходів: конференції, круглі столи з проблем національних меншин, міжнаціонального спілкування, національної освіти, виховання толерантності, приділяючи особливу увагу збереженню національних традицій, мови, культури та історичної спадщини Вірменії в цілому.

За багаторічну діяльність Національний конгрес вірмен України має вагомий здобуток у сфері освіти, науки, духовного життя, культури та мистецтва вірмен в Україні. Серед представників НКАУ є працюючі в державних структурах України, політичні та громадські діячі, меценати та бізнесмени, продюсери, вчені, лікарі, педагоги, художники, кінорежисери та художні керівники, які за багато років підняли розвиток вірменства на території Української держави на новий рівень, а у деяких видах діяльності стали першозасновниками. Всеукраїнська громадська організація “Національний конгрес вірмен України” також веде етнонаціональну політику і тісно співпрацює з об’єднаннями представників різних національностей та благодійними фондами.

Шановні гості нашого сайту, сподіваємося, що офіційна веб-сторінка Національного конгресу вірмен України дасть Вам можливість ознайомитись з роботою Конгресу та стане джерелом інформації про культуру, історію та сучасність вірмен України.

З повагою,

Керівництво Національного конгресу вірмен України